Moje první podívaná autorského čtení v Kavárně,co hledá jméno

  Včera večer se konalo na Smíchově v Kavárně, co hledá jméno autorské čtení Anny Musilové a dalších českých autorů. Organizovala to Anna a bylo to úžasné. Šla jsem tam s kamarádkami, chvíli jsme hledaly kavárnu, která je schovaná ve dvoře,ale jinak všechno bylo fajn.:-)

  Na autorském čtení byl mimo jiné Theo Addair se svojí knihou Muffin a Čaj, a přidala se i Magdalena Mintová  se svým humorným hitem Falešný román.Diváci i v malém množství byli pestrý.Redaktoři, spisovatelé Pavel Bareš a Alžběta Bílková, generace jak mladší tak starší, opravdu pestré,ale proto i úžasné.Byla tam příjemná atmosféra.
  Autorské čtení se zahájilo, že každý spisovatel přečetl ukázku své knížky, která mu vyšla.Jak jsem poslouchala,během prvního půl roku 2018 jsem četla Muffin a Čaj a Černookou,zjistila jsem, že částečně si nepamatuji ty příběhy.Ale to se vám také asi stalo jako každému knihomolovi. Čtete, čtete různé příběhy, žánry a po pár měsících ani nevíte, co jste četli například před čtvrt rokem. Těšilo mě, jak jsem mohla poslouchat toho, kdo u toho příběhu proseděl noci, dával mu všechno ze sebe a tak nějak se vcítíte na chvíli do toho člověka.(* omlouvám se za opakování slov)
  Ve druhé části Theo Addair a Anna Musilová četli svá nadcházející díla,která vyjdou. U Thea se to ví, jeho pokračování Kita a Daniela vyjde na začátku příštího roku Koláčky a spiklenci.
Nemůžu se dočkat až se pustím do té knihy.:-)
  Kavárna, co hledá jméno (opravdu ten název mluví za vše :-)) bylo příjemné prostředí.Kde se i odehrávala část příběhu Černooké.Ze staré budovy udělali lidi kavárnu,kam si sednete bud' ven na zahrádku nebo dovnitř a cítíte se jako na návštěvě u přátel.

  Na závěr bych chtěla poděkovat  mladým talentovaným spisovatelům za nádherný, zajímavý večer, který mi pomůže jak v mém psaní, ale hlavně jsem se něco na učila a dozvěděla. Moc děkuji!
 A doporučuji všem koho alespoň baví trochu knihy, zkuste nějaké autorské čtení třeba vašeho oblíbeného spisovatele a zajděte si do Kavárny, co hledá jméno určitě vás mile potěší.


CatherineH.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

recenze na Jedna želva za druhou

Oba na konci zemřou

ŽIVOT NEBO SMRT - recenze na Sníh nebo popel